VZDĚLÁVÁNÍ

Olomouc | Praha

info@mobilni-fyzioterapie.cz

+420 721 382 403

První certifikovaný lektor pro Českou a Slovenskou republiku:
Mgr. Jan Habara

Kurz terapeutického využití Flossbandu je primárně věnován absolventům i studentům oboru fyzioterapie. V masážích, fitness a sportu je terapie s kompresní gumou Flossband stejně využitelná a potřebná jako v praxi fyzioterapeuta. Pokud jste masér, fitness lektor či sportovní trenér, máte zajisté základy anatomie, které jsou pro absolvování kurzu dostačující.

Lektoři: Mgr. Ondřej Mikeska, Mgr. Jan Habara

Jednodenní základní kurz 9-17 hod. – připravujeme
Aplikační centrum BALUO, Olomouc

  1. Hlavní funkce tejpu – možnosti využití, principy a postupy aplikace, kontraindikace
  2. Techniky aplikace tejpu – trup (krční a bederní páteř, SI skloubení, C-Th přechod), kolenní kloub, ramenní pletenec + vybrané aplikace dle dotazů

V ceně kurzu je certifikát o absolvování, praktická skripta, 2 ks tejpu (s možností dokoupení dalších za zvýhodněnou cenu) a malé občerstvení.

Určeno pro: fyzioterapeuty, maséry, trenéry, sportovce, ale i pro laickou veřejnost

Cena kurzu: 2900 Kč

Kapacita: 12 míst/kurz

Co s sebou: pohodlné oblečení, ostré nůžky, přátelskou náladu

Lektoři: Mgr. Ondřej Mikeska, Mgr. Jan Habara

Jednodenní pokročilý kurz 9-17 hod. – připravujeme
Aplikační centrum BALUO, Olomouc

  1. Připomenutí – základní principy a svalové aplikace
  2. Techniky aplikace tejpu – kotník, kombinace s pevným tejpem, klenba nohy, plantární aponeuróza, halux, valgus, Achillova šlacha a lýtko, kolenní vazy, koleno a iliotibialní trakt, epicondylitidy lokte, rameno s bicepsem, žebra a bránice, základní článek palce a zápěstí

V ceně kurzu je certifikát o absolvování, praktická skripta, 2 ks tejpu (s možností dokoupení dalších za zvýhodněnou cenu) a malé občerstvení.

Určeno pro: absolventi základního kurzu Fyzio tejpování

Cena kurzu: 2900 Kč

Kapacita: 12 míst/kurz

Co s sebou: pohodlné oblečení, ostré nůžky, přátelskou náladu

PROJEKTY

Mgr. Jan Habara získal finanční podporu na realizaci projektu Ověřování nástroje E-health vyšetření, záznamu a zobrazení hodnocení pohybového aparátu fyzioterapeutem v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií. Projekt je realizován ve spolupráci se společností Mobilní fyzioterapie.

Mgr. Karolína Ořechovská získala finanční podporu na realizaci projektu Ověřování účinku nového typu balanční pomůcky v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií. Projekt je realizován ve spolupráci se společností Mobilní fyzioterapie.

Společnost Mobilní fyzioterapie s.r.o. získala finanční podporu na realizaci projektu Ověřování konceptu podpory zdraví na pracovišti na bázi e-health /m-health v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií. Mobilní fyzioterapie s.r.o. je hlavním řešitelem.

Společnost Mobilní fyzioterapie s.r.o. získala finanční podporu na realizaci projektu Ověřování metodických postupů lokální svalové zátěže a ergonomie na pracovišti v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií. Mobilní fyzioterapie s.r.o. je hlavním řešitelem.

Název projektu: Vzdělávání zaměstanců společnosti Mobilní fyzioterapie s.r.o.
Reg.č.projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012023
Anotace: Cílem projektu je proškolit zaměstnance společnosti Mobilní fyzioterapie s.r.o. v sérií kurzů zaměřených na měkké dovedností (obchodních a prezenčních dovednosti) a sérii kurzů na obecné IT dovednosti. Celkem bude do projektu zapojeno 12 zaměstnanců, 3 z nich jsou osoby ve věku nad 54 let. Celkem 12 osob přesáhne bagatelní podporu. Projekt bude realizován 24 měsíců a to v Moravskoslezském kraji.
Mgr. Ondřej Mikeska získal finanční podporu na realizaci projektu Ověřování vlastnostností nového tvaru cyklistického sedátka CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0020506 v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií.
Získali jsme finanční podporu na realizaci projektu Ověření metodiky flossband ve veterinární medicíně. CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0023654 v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií.

Získali jsme finanční podporu na realizaci projektu Ověření nové e-learning intervence pro sedavé zaměstnání.

CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0025108 v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií.
Získali jsme finanční podporu na realizaci projektu Ověření nové techniky fyzioterapie k ovlivnění postury-stability těla, krku a hlavy. CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0025879 v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií.
Získali jsme finanční podporu na realizaci projektu Ověření online analýzy běžců a nového konceptu učení a korekce.  CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0026186 v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií.