Test Fyzioterapie

 

AKUTNÍ OBJEDNÁNÍ

Něco vás bolí? Čekáte dlouho na rehabilitaci?
Pokud si myslíte, že nemusíte k lékaři, kontaktujte nás. Na základě vyšetření použijeme techniky fyzioterapie k normalizaci stavu, doporučujeme 2-3 kontinuální terapie k odhalení příčiny a následně navrhneme další postup. V Olomouci spolupracujeme v léčbě akutních stavů s MUDr. Radovanem Mařákem (neurologie, myoskeletální medicína), můžeme vás objednat, pokud to bude vyžadovat Váš zdravotní stav.


PRAVIDELNÁ FYZIOTERAPIE

Je určena pacientům s indikací od lékaře k rehabilitaci. Ale také klientům, kteří s naší pomocí chtějí cíleně pracovat na svém zdraví, navrhneme program prevence, který kombinuje všechny naše služby a služby našich partnerů.

DLOUHODOBÁ FYZIOTERAPIE

Určena pro handicapované klienty a seniory s potřebou pravidelné rehabilitace. Důraz je kladen na prevenci a udržení funkčního stavu jedince pro jeho potřeby. V rámci ČR nás doporučuje Česká asociace paraplegiků.


FYZIOTERAPIE V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

Služba je primárně určena seniorům, handicapovaným a lidem se sníženou mobilitou. Klientům mimo uvedené skupiny poskytujeme službu za příplatek. Péči v domácím prostředí poskytujeme v okresech Olomouc, Prostějov, Přerov, Bruntál, Opava, Ostrava nebo dle domluvy.
V domácím prostředí působíme od roku 2011. Na základě dlouholeté zkušenosti a kvalitní péče nás doporučuje Odbor zdravotnictví Olomouckého a Moravskoslezského kraje.


FYZIOTERAPIE PRO SPORTOVCE

Věnujeme se sportovcům od začínajících až po vrcholové, jednotlivcům i skupinám. Poskytujeme špičkovou péči ve spolupráci s Aplikačním centrem BALUO v rámci Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci a dalšími specialisty.
V oblasti sportu se věnujeme nejen léčbě a prevenci, ale i vzdělávání trenérů, fyzioterapeutů a sportovců samotných.

Masáže, regenerace

relaxačně-regenerační | 30 – 60 min

Skupinové cvičení

preventivně kompenzační zdravotní cvičení v Krnově a Olomouci


VÍCE O NÁS:

  • Specializujeme se na poruchy svalově-kosterního aparátu. Máme zvláštní odbornou způsobilost k diagnostice a léčbě funkčních poruch pohybového systému a hodnocení odezvy organismu na pohybovou léčbu.
  • Při aplikaci fyzikální terapie používáme špičkové technologie ve zdravotnictví (BTL-4825s Premium): elektroterapie, ultrazvuk, nebo kombinovaná terapie.
  • Věnujeme se výzkumné činnosti, publikovaní článků v odborných časopisech a současně se účastníme mezinárodních konferencí a kongresů.
  • Kvalifikaci zvyšujeme účastí na odborných kurzech u nás i v zahraničí.
  • Naši vybraní pracovníci působí jako lektoři vzdělávacích seminářů, kurzů a workshopů.
  •  K diagnostice mimo kineziologické a další vyšetření fyzioterapeutem můžeme použít: vyšetření pohyblivosti přístrojem MOBEE s vytvořením protokolu, Tensiomyograf (TMG) pro podrobné vyšetření svalu, DTP-přístroj sledující trajektorii pohybu ve spolupráci s katedrou fyzioterapie FTK.

CENÍK

V ordinaci:

60 MINUT  30 MINUT
1.-3. terapie 600 Kč
Další terapie 500 Kč
Masáže 500 Kč 250 Kč

V domácím prostředí:

Senioři, TP, ZTP, ZTP/P

60 MINUT
1.-3. terapie 600 Kč
Další terapie 500 Kč
Cestovní náklady: Olomouc, Krnov ZDARMA, v jiných městech jsou účtovány navíc

Ostatní klienti:

60 MINUT
1.-3. terapie 700 Kč + cestovní náklady
Další terapie 600 Kč + cestovní náklady

Skupinová cvičení:

60 MINUT
Krnov 80 Kč/osoba
Olomouc dle počtu osob ve skupině

* Ordinační hodiny dle objednávek v pracovní dny
* Víkendy a svátky dle domluvy za příplatek
* Zdravotní pojišťovny přispívají na naše služby v rámci svých preventivních programů