Test Sportovní fyzioterapie

Věnujeme se sportovcům od začínajících až po vrcholové, jednotlivcům i skupinám. Poskytujeme špičkovou péči i ve spolupráci s Aplikačním centrem BALUO v rámci Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, Andrle sport a dalšími specialisty.

Naše zaměření:

  • Prevence zranění a nežádoucího zatížení sportovce
  • Kompenzace sportovní zátěže a zvýšení výkonu sportovce
  • Léčba po zraněních a bolestivých stavů
  • Regenerace sportovců
  • Vzdělávání trenérů, masérů, sportovců a fyzioterapeutů

Speciální Diagnostika:

  • Vyšetření fyzioterapeutem
  • Vyšetření flexibility a vytvoření protokolu pomocí technologie Mobee fit
  • Tensiomyograf – vyšetření svalů
  • Analýza tělesného složení a vyšetření dalšími přístroji ve spolupráci s AC Baluo Olomouci

SPORTOVNÍ KLUBY

Můžeme se stát součástí vašeho týmu a podpořit komplexní sportovní trénink sportovce. Po konzultaci a mapování tréninkových postupů se dokážeme přizpůsobit vašim potřebám.

Mgr. Jan Habara je fyzioterapeutem Českého národního týmu Sledge hokeje. Mimo sportovní kluby pracujeme s jednotlivými sportovci: běh, atletika, triatlon, fotbal, volejbal, hokej, florbal, tanec, běžkové lyžování, skydiving, bojové sporty a další


Od roku 2015 se specializujeme se na poskytování fyzio služeb v terénu na sportovních akcích. Náš mobilní stan můžete navštívit na vybraných sportovních akcích v České republice i v zahraničí. Doporučujeme tyto služby jako přípravu závodníků před závodem i vhodnou regeneraci po závodě. Chceme umožnit sportovcům všech úrovní profesionální péči fyzioterapeuta.

 


 

Na všech těchto akcích poskytujeme služby naší mobilní fyzioterapie.


Nejvíce využívaná služba před závodem, případně po závodě. Už jsme zatejpovali tisíce kineziotejpů, klasických pevných tejpů a různých kombinací, nejčastěji kotníky, kolena, ramena, záda, lýtka, předloktí, nejlépe je vše konzultovat přímo s fyzioterapeutem. Nejde jen o nalepení pásky, důležitá je krátká diagnostika a následně celý proces aplikace. Nevyřešíme vše, ale můžeme výrazně pomoci.

 

Kompresní technika, efektivní regenerace po závodě nejčastěji pro lýtka, stehna, ale i předloktí a paže. S touto metodou pracujeme od roku 2016, podílíme se na jejím vývoji a vzděláváme i odbornou veřejnost. Vymysleli jsme aplikaci přímo pro vás na sportovních akcích.

Více informací najdete na www.flossband.cz

 

Někdy tejp nebo flossband nestačí, v takových případech se nás neváhejte zeptat, ujme se vás fyzioterapeut, který se vám pokusí pomoci a dát doporučení.

 

Tradiční sportovní masáž, spíše doplňková služba na vybraných akcích.