Služby

Fyzioterapie, prevence, kompenzace a regenerace

 

Jednorázová terapie

Terapie za účelem vyřešení akutního problému. Pokud si myslíte, že nemusíte k lékaři, kontaktujte nás. Nemusíte čekat v ordinaci.
* nadstandardní ordinační hodiny

Rehabilitace a fyzioterapie

Soustředíme se na řešení akutního či dlouhodobého zdravotního problému, důraz je kladen na odhalení příčiny. Doporučujeme minimálně 2-3 terapie za sebou a následné vyhodnocení dalšího postupu. V Olomouci přímo spolupracujeme s lékařem myoskeletální medicíny a neurologem.

Dlouhodobá péče

Pro klienty s potřebou pravidelné rehabilitace. Důraz je kladen na prevenci a udržení funkčního stavu jedince pro jeho potřeby.
* ceník zvýhodněná cena

Regenerace, masáže

specializace na oblast sportu

Skupinové cvičení

V případě zájmu nás kontaktujte, můžeme Vás zařadit do uzavřené skupiny klientů v Krnově ve čtvrtky 16.00-17.00

více zde…


 

Veřejné a sportovní akce

Specializujeme se na Kineziotaping a přípravu závodníků na sportovních akcích v České republice, na Slovensku a v okolních státech. Součástí našich služeb jsou masáže i techniky pomocí baněk, doporučení v oblasti ortéz, komprese a regeneračních prostředků. Na vybraných festivalech poskytujeme tyto služby pro návštěvníky.

Pro pořadatele vytvoříme nabídku dle požadavků, závodníkům zodpovíme na dotazy, Kontaktujte nás.

více zde…

 

Podpora zdraví na pracovišti

Spolupracujeme nejenom s jednotlivci a menšími skupinami, ale i se společnostmi, které mají zájem zkvalitnit a zefektivnit činnost svých zaměstnanců. Společně dokážeme vytvořit pracovní prostředí bez nežádoucích vlivů a zatraktivnit tak vaši společnost pro zaměstnance. Nabízíme komplexní balíček služeb, díky kterým zajistíme menší chorobovost, rychlejší rekonvalescenci a vyšší produktivitu práce vašich zaměstnanců.

více zde…

 

Sportovní fyzioterapie

Naše služby využívají sportovní kluby nebo jednotlivci, se kterými navazujeme dlouhodobou i jednorázovou spolupráci. Podporujeme komplexní a profesionální přístup ke sportu.

více zde…