O nás

Mobilní fyzioterapie s.r.o.

Privátní zdravotnické zařízení poskytující služby v oboru FYZIOTERAPIE, PREVENCE, KOMPENZACE a REGENERACE. Specializujeme se na poskytování služeb v domácím, sportovním a pracovním prostředí. To nám umožňuje vyšší míru individuality a flexibility v péči o Vaše zdraví. V Olomouci a Krnově můžete využít našich služeb i ve vybraných ordinacích lékařů nebo prostorách pro skupinové lekce.

Individuální FYZIOTERAPIE

Naše mobilní služba šetří Váš čas se zárukou služeb jako v ambulanci. Jsme oprávněni odborem zdravotnictví poskytovat léčebnou rehabilitaci ve vlastním sociálním prostředí klientů. Specializujeme se na poruchy svalově-kosterního aparátu. Máme zvláštní odbornou způsobilost k diagnostice a léčbě funkčních poruch pohybového systému manuálními technikami, k provádění specializovaných postupů při ovlivňování funkčních poruch pohybového systému a hodnocení odezvy organismu na pohybovou léčbu.

PREVENCE a KOMPENZACE 

Prevence poruch pohybového aparátu a kompenzace jednostranné zátěže na pohybový aparát. Prioritou jsou děti v jejich přirozeném i sportovním prostředí, kde spolupracujeme se sportovními kluby a soustředíme se na kompenzační cvičení. Naší snahou je zařazení preventivního a kompenzačního programu do škol.

U dospělých se zaměřujeme na jejich pracovní a sportovní prostředí. Soustředíme se na podporu zdraví na pracovišti, prevenci poranění při sportu a kompenzaci sportovní i pracovní zátěže.

Prevence a kompenzace je součástí fyzioterapie, mezi naše produkty patří školení a workshopy ergonomie, školy zad, kompenzace a prevence pro firemní sektor, vzdělávání pracovníků v sociálních službách a sportovních trenérů. Následně aplikujeme kompenzační cvičení přímo v práci, pro sportovce a individuální klientelu.

REGENERACE

Doplňuje náš komplex služeb, provozujeme masérské, regenerační a rekondiční služby se zaměřením na sportovce. Obzvláště ve vrcholovém sportu se zaměřujeme na účinnou, rychlou a efektivní regeneraci.

 

Jak to děláme

Soustředíme se na aplikaci poznatků z léčebné rehabilitace, fyzioterapie, ergonomie, prevence, kompenzace a regenerace do běžného života klientů v jejich soukromém, sportovním i pracovním prostředí. Tyto přednosti nám umožňují postupovat komplexně v terapii s co největším efektem k pozitivnímu ovlivnění zdraví.

Náš kolektiv pracovníků se výhradně skládá z vysokoškolsky vzdělaných fyzioterapeutů. Důraz je kladen na individuální schopnosti pracovníků, vzdělávání a sledování nejnovějších trendů v navazujících, postgraduálních programech i specializovaných kurzech v rámci zvyšování kvalifikace.

Náš pohled na zdravotnictví je ovlivněn nejen naším systémem, ale i okolními státy Evropou, Asií, Amerikou, Austrálií, kde byly a jsou čerpány zkušenosti v oblasti zdraví, péče o klienty a možnosti poskytovaných služeb.

Našim cílem je postarat se o Vaše zdraví, abyste mohli naplno využít vlastního potenciálu k tomu, co Vás naplňuje a baví v soukromém i pracovním životě.

Naší vizí je zprostředkovat nabídku služeb plně uspokojující požadavky individuální klientely, sportovních klubů, firem a stát se Vašimi osobními odborníky v oblasti zdraví.