5.3.2016

SPORTOVNÍ FYZIOTERAPIE

 

SPORTOVNÍ KLUBY

Můžeme být součástí vašeho klubu a podpořit komplexní sportovní trénink sportovce, spolu s trenéry a ostatními odborníky. Po konzultaci a mapování tréninkových postupů se dokážeme flexibilně přizpůsobit vašim potřebám. Soustředíme se na:

Prevenci zranění a nežádoucího zatížení organismu

(školení a workshopy)

Kompenzaci sportovní zátěže a zvýšení výkonu sportovce

(skupinové cvičení)

Léčbu bolestivých stavů

(na základě kineziologického vyšetření)

Návrat do kondice po úraze

Regeneraci sportovce po výkonu


SPORTOVNÍ AKCE │ SPORTOVCI

Můžete navštívit náš mobilní stan na vybraných sportovních v České republice, ve spolupráci se Spartan Race i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

V roce 2017 s námi můžete počítat na všech závodech Spartan Race (CENTRAL EU), všech závodech Predator Race (CZ) a na dalších vybraných sportovních akcích.

Specializujeme se na Kinezio-taping jako přípravu závodníků před závodem i vhodnou regeneraci po závodě. Můžete využít služby ošetření fyzioterapeutem nebo si dopřát masáž. Jsme vám k dispozici pro konzultaci, pravidelnou terapii i doporučení mimo sportovní akce.

Našim cílem je umožnit sportovcům všech úrovní profesionální péči z rukou fyzioterapeuta, kterou zabezpečujeme pro reprezentační týmy České republiky, sportovní kluby nebo individuální sportovce od začínajících po vrcholové.

Sportovci mohou využít našich služeb FYZIOTERAPIE

 

Fotky a aktuální akce sledujte na našem Facebooku Mobilní fyzioterapie

Video:


 

Reference: